CENTRALE TELEFONICZNE SLICAN

Centrale telefoniczne marki Slican charakteryzują się solidnością wykonania oraz efektywnością działania. Wybieramy tylko najlepsze produkty, dlatego możemy polecić te centrale. Do zaproponowania mamy kilka modeli, z których na pewno każdy wybierze odpowiedni i dopasowany do swoich potrzeb. Zapewniamy najlepszą jakość wykonania wśród firm w Krakowie.

 

NCP – platforma telekomunikacyjna IP, która odznacza się świetną wydajnością. Przy jej użyciu możemy prowadzić nawet do 300 rozmów jednocześnie, a także 40 połączeń video dla 10 000 użytkowników. To naprawdę imponujący wynik.

 

IPL–256 - to hybrydowa centrala telefoniczna, która wyróżnia się jednorodną platformą IT wykorzystującą technologię VoIP, TDM i GSM. Słowa określające ją najlepiej, to: elastyczność, solidność oraz efektywność. Stworzona do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych dla 100 użytkowników. Łatwość tworzenia systemów oraz konfiguracji, to kolejne zalety tego modelu.

 

ITS – mała centrala IP, do jej podłączenia wystarczy Internet. Wyjątkowo prosta w obsłudze, idealna do domu, biura czy kancelarii.

 

IPM-032 - to hybrydowa centrala telefoniczna z jednorodną, zaawansowaną platformą IT zapewni tanią komunikację VoIP. Modułowość, niezawodność i elastyczność, to jej największe zalety. Zawiera 6 lub 8 slotów, w których klient może zainstalować dostosowane do jego indywidualnych potrzeb interfejsy.

 

IPU-14 – centrala, która sprawdzi się w małych firmach. Spełni oczekiwania, co do nowoczesnej i funkcjonalnej telekomunikacji. Jest przy tym tania i zapewnia wysoką jakość łączności oraz rozmów.

 

IPS-08 – centrala kompaktowa ze zintegrowanym nagrywaniem oraz liniami GSM i VoIP. Doskonała do łączenia, np. różnych biur.

Po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zapytaj o szczegóły

Dajemy do trzech lat gwarancji na nasze produkty,

ZADZWOŃ

Central-Net Piotr Rusek

ul. Kurczaba 1/39

30-868 Kraków

 

 tel. +48 606 684 548

mail. central_net@op.pl